Наша Файта

Новини

Біофайтографія про Пашу Мандзича

Біофайтографія про Пашу Мандзича

Друзі, до Вашої уваги чергова #біофайтографія. Цього разу — про Pasha Mandzich 

1) Як тебе називають друзі / рідні?

 Паша, Ман, Мандзич, Павло (дідо каже), Павлік ( мама каже), де пропадаєш (багато хто каже), ого як ти схуд (це Карий часто каже! Брешу. Не каже, але я би дуже хотів)

2) Скільки тобі років? А чесно?

 Два роки я жив при союзі, того можу казати, як дехто, хто там народився, що там було краще. І мені постійно дує у маршрутці! Мені 27 чи 28. Реально вже не пам’ятаю, бо заповнюю цю анкету о 4.30 (якраз приїхав із весілля)

3) Твоє хобі?

 Спати! Люблю, можу, хочу, но рідко вдається! Але навіть люблячи поспати, можу після весілля, спавши 2-3 години, встати і поїхати на рибалку, бо відчуваю, що буде клювати ✔️))

4) Що би ти взяв з собою на безлюдний острів?

 Бригаду іршавських робочих (2 тижня — і я вже сплю не під пальмою, а в хижі), мішок сємочок (щоб 2 тижні не скучати, поки робочі будують мені хижу) і гель для волосся .

5) Яку музику ти любиш?

 Ойойоойой! Небезпека ! Мене дехто називає музичний збоченець: на одному диску може бути Емінем, Гіга, Круг, Рамштайн, Брітні, Каста і Karpenko, але якби виконавці писали не повні пісні, а тільки приспіви, це би було для мене ідеально!

6) Ким ти хочеш стати у майбутньому?

 Хочу вирощувати шампіньйони і відкрити рибник в Ужгороді. І шашличну “У Мандзича”: всі, в кого є вуса, отримують карточку на знижку.

7) Що ти не любиш?

 Не люблю клеїти супер-клеєм, бо усе на пальці нацяпаю і потім це віддирати . Не люблю, коли закінчується омивач скла в машині, бо поливаю на ходу із салона з бутилки. Не люблю говорити, коли я після роботи, бо я хочу мовчааааати. Не люблю Карпенка , коли мене покликали на козацький стіл в кінці роботи, а він каже: “Всьо. Давай їдем вже: або ти зі мною, або на таксі”.

8) Як зрозуміти, чи подобаєшся ти дівчині / хлопцю?

 Якщо вона зрана зробила їсти, відправила дітей в школу і поутюжила рубашку тобі, майже, ти їй ся любиш. Щодо хлопців, то не знаю, бо ми ще не в Європі))

9) Кого ти любиш?

 Люблю всіх, але не зранку. Зранку не люблю нікого. Зрана я дуже противний, козел ненормальний, неадекват — і це ще не всі слова, які я зрана чув)))

10) Чому ти працюєш у «Нашій Файті»?

 Якщо би я став стоматологом, я би висипався нормально, а це не так вже й інтересно. Пробував спати тиждень скільки хочу. Кіть чесно, на третій день набридло, але кіть шо, я все ж пан Доктор, дипломований і сертифікований йопересете.

11) Залиш подарунок для людини, чий коментар під цим дописом тобі найбільше сподобався.

 Залишаю пачку мадярських сосисок , з якою ближче познайомиться автор найоригінальнішого коментаря.

#анкета_нашафайта
#командавашогосвята
#це_моє_літо_це_моя_файта