Наша Файта

Все встигнути до найменших дрібниць. Це про нашого весільного координатора Роксолану. «Нашвидша у світі — думка», — казали мудреці, коли складали загадки. Просто тоді вони ще не були знайомі з нашою Роксі.</p>
<p>В її робочому багажі чимало врятованих, підшитих,  відмитих весільних суконь, щасливі тещі і свекрухи без головного болю, прекрасні дружки і дружби, яким нема за що хвилюватися.</p>
<p>Ця дівчина-дзига візьме все під свій контроль. Вона — Ваш найкращий телефонний довідник і персональний заспокійливий засіб. А найголовніше: її усмішка та щирість змусять Вас по-справжньому кайфувати від весілля, насолоджуватися кожною хвилиною сімейного свята.

Все встигнути до найменших дрібниць. Це про нашого весільного координатора Роксолану. «Нашвидша у світі — думка», — казали мудреці, коли складали загадки. Просто тоді вони ще не були знайомі з нашою Роксі.

В її робочому багажі чимало врятованих, підшитих, відмитих весільних суконь, щасливі тещі і свекрухи без головного болю, прекрасні дружки і дружби, яким нема за що хвилюватися.

Ця дівчина-дзига візьме все під свій контроль. Вона — Ваш найкращий телефонний довідник і персональний заспокійливий засіб. А найголовніше: її усмішка та щирість змусять Вас по-справжньому кайфувати від весілля, насолоджуватися кожною хвилиною сімейного свята.