Наша Файта

Тарас Гринчак

Сучасний, натхненний і харизматичний— це про нашого ведучого Тараса Гринчака. Він легкий на підйом, а тому і Ваші гості не будуть весь вечір сидіти за столами. Він генератор ідей, а тому Ваше свято буде особливим і запам'ятається сюрпризами.</p>
<p>Тарас іде в ногу з часом, інтелектуально розвивається і почувається легко і не вимушено як з молодою публікою, так і з людьми старшої вікової групи. Це ведучий, котрий знайде індивідуальний підхід на ювілей 25 і 50 років, проведе весілля-вечірку на 30 гостей чи традиціне закарпатське гуляння на кількасот людей.

Сучасний, натхненний і харизматичний— це про нашого ведучого Тараса Гринчака. Він легкий на підйом, а тому і Ваші гості не будуть весь вечір сидіти за столами. Він генератор ідей, а тому Ваше свято буде особливим і запам'ятається сюрпризами.

Тарас іде в ногу з часом, інтелектуально розвивається і почувається легко і не вимушено як з молодою публікою, так і з людьми старшої вікової групи. Це ведучий, котрий знайде індивідуальний підхід на ювілей 25 і 50 років, проведе весілля-вечірку на 30 гостей чи традиціне закарпатське гуляння на кількасот людей.