Наша Файта

Відгуки

Роман та Адріяна

Роман та Адріяна

Привіт з Іспанії!!! Дівчата і хлопці, ми Вам щиро вдячні за допомогу в організації нашого свята! Море позитивних емоцій і численні позитивні відгуки від наших гостей думаю сказали все за нас! Ми у вас не сумнівалися!))

Читати більше

Микола та Олександра

На нашому весіллі ведучими були Міша Карпенко і Паша Мандзич і це було СУПЕР! Коли ми з ними домовлялись, то ми знали, що вони найкращі, але вони перевищили всі сподівання!!! Гуляли всі: від найменших діток до бабусь! Це було настільки круто! Всі наші гості досі при зустрічі не можуть виразити своє задоволення, а гості – це важливо! Гурт “Файта Бенд” теж “бомба” ! Музиканти відчувають, що хочуть люди і догоджають

Читати більше

Михайло та Жанна

Якщо мова йде про свято , то на думку спадає тільки одне – Наша Файта – неймовірні люди , які дарують море позитиву, відповідальні і талановиті. З ними ваше свято буде ідеальним!

Читати більше

Андрій та Юліанна

“Можна безкінечно довго говорити про глибокий професіоналізм та досвід цієї команди. Але професіоналів багато, а от людей що відчувають кожний твій подих, живуть святом разом з тобою дуже мало. Дякую, друзі, адже завдяки вам атмосфера весілля була настільки вибуховою, що наші гості ще довго не могли оклигати після такого шаленого драйву:)”

Читати більше

Андрій та Влада

Наше весілля проводили Міша Карпенко та Паша Мандзич. Насправді дуже важко в кількох словах виразити вдячність та захоплення роботою цих мега-креативних ведучих! Вони не просто талановиті, вони справжні професіонали, які провели наше найголовніше свято просто бездоганно, підхопили настрій весілля і створили таку драйвову атмосферу, якою всі до єдиного гостя, від найменшого до найстаршого, від найконсервативнішого до найрозкутішого, насолоджувалися. Без перебільшення можемо сказати, що наше весілля згадують і досі , особливо

Читати більше