Наша Файта

Відгуки

Михайло та Юлія

Михайло та Юлія

Хочемо виразити свою вдячність нашому ведучому-Євгену Роман. Ти зробив наше весілля найкращим! Окрему увагу хочеться приділити твоїй програмі, не було “заїжджених” конкурсів, які повторюються із весілля в весілля, все було несподівано, весело і цікаво. ДЯКУЄМО!!!!!​​ тобі за твій професіоналізм, креативні ідеї, свято пройшло на одному подиху.Ти весь вечір підтримував неймовірну атмосферу і всі гості були від тебе в захваті) Ще раз хочемо тобі подякувати, ти найкращий ведучий!) Рекомендуємо всім ,

Читати більше

Василь та Ліза

Василь та Ліза

Даже не знаємо з чого почати, все було просто супер грандіозно! Женя мега позитивний ведучий, всі гості були в захваті, як старші так і молоді, весь час тримав всіх в азарті і доброму настрої, нікого не напрягав і майстер вирішувати проблеми які виникають під час весілля! Рекомендуємо всім і кожному, заряду його енергії вистачає на всіх!

Читати більше

Герман та Анюта

Герман та Анюта

Женька!Ти- супер! Кращого ведучого годі й шукати! Всі гості задоволені: як закарпатці, так і кримчани, києвляни..! А головне- ми,молодята,кайфували і відривались! Ти створив для нас свято і веселився разом з нами! Все було дуже щиро і по-справжньому!

Читати більше

Ігор та Наталія

Дякуємо за мега-круту атмосферу на нашому весіллі ведучому Жені Роману з Нашої Файти!!!! 🍷 🍸 🎉 🎉 🎉 🎊 🎊 🎊 Позитив, драйв, неймовірні емоції і шалений ритм розваг – були з нами весь вечір. Моментами макіяж нареченої не витримував натиску Женіних жартів і сльози від сміху лилися і лилися 😄 😂 😂 😂  Як сказав хтось із гостей – відгуляли так ,що на три життя вистачить. Женя – ти супер!

Читати більше

Антон та Тетяна

Антон та Тетяна

Дякую дуже гарно за свято…це було неймовірно весело і цікаво…всі гості просто в захваті від такого позитиву і драйву…і ми дуже раді що не помилилися із вибором тамади…це не можливо забути…дякуємо дуже гарно 👋 👋 👋 💃 💃 💃 💑 💍 💍 💍

Читати більше

Олександр та Ольга

Женька!:) Ти допоміг здійснити нашу мрію – бомбезне весілля з бурхливою атмосферою, яке запамятається нам і нашим гостям назавжди!;) Виїзна церемонія, проведена тобою, в романтичному настрої з нотками жартів зробила фурор! Ти найкращий!!!!:) бажаєм тобі рости і розвиватись, натхнення і ще більше таких чудових ідей! Якщо б ми могли ще хоча б один разочок знов відгуляти своє весілля, то це тільки так і тільки з тобою! ДЯКУЄМ!!!!

Читати більше

Яник та Яна

Нещодавно відгуляли весілля, на якому все пройшло просто чудово завдяки нашому ведучому – Жені Роману. Він веселий, прикольний, вміє завести натовп, незвичайний. Конкурси найкращі, задоволені гості, а ми тим паче. Звертайтесь до “Нашої Файти”, де знайдете все необхідне для вашого свята. Женя Роман – ти найкращий.

Читати більше

Дмитро та Юлія

Надзвичайно драйвовий, позитивний , безмежно веселий ведучий, який підіймає настрій однією своєю посмішкою, а коли починає розважати , то вир крутяцьких емоцій всіх захоплює до відпаду. P.s. До нашого весілля віднісся з серйозністю та додав креативних ідей нашому святу.

Читати більше

Олександр та Діана

Олександр та Діана

Був ведучим у мене з чоловіком на весіллі,ми були в захваті від його підходу,відповідальності,професійності до своєї роботи!!!Наша новостворена сім’я була дуже задоволена його роботою!Всім рекомендую такого веселого і харизматичного ведучого,Євгена!!

Читати більше